Eywawood

 • Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı
  Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı

  Sıcak şarap yapımı , Dionysos sıcak şarap fıçısı ile artık daha kolay ve lezletli

 • Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı
  Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı

  İstediğiniz ölçüde , sıcaklıkta ve aromada sıcak şarap yapma imkanı

 • Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı
  Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı

  Estetik ve tamamen doğal, farklı sıcak şarap deneyimi...

Eywawood

Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı

Sıcak şarap deneyiminize farklı bir tasarım katacak olan Dionysos Sıcak Şarap Makinesi, Eywa Wood tarafından Antalya/Türkiye’de üretilmektedir.

Aynı zamanda estetik ve tamamen doğal Sedir Ağacı’ndan ürettiğimiz Dionysos sıcak şarap ısıtıcısı bulunduğu ortama sıcak  bir hava katmanın yanısıra binlerce yıllık ahşap şarap fıçısı geleneğine vurgu yapmaktadır.

Geleneksel sıcak şarap yapımı yerine hem estetik hem de etkin bir makine olarak geliştirdiğimiz. Dionysos sıcak şarap fıçısı ofis, kafe, otellerde; restaurant ve barlarda kullanılabilir aynı zamanda evlerinizde misafirlerinize farklı lezzetler sunabilmenizi sağlayacaktır. 

Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı
Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı

Dionysos

Sıçak Şarap Fıçısı
Wood and Art Atelier Ahşap Fıçı Ürünler

Eywawood

Eywawood

Sıcak şarap deneyiminize farklı bir tasarım olan Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı, Eywa Wood tarafından Antalya/Türkiye’de üretilmektedir. Eywa Wood, doğada ömrünü tamamlamış ağaçlardan içten dışa mekanlarınızın her alanında sizi ahşapla buluşturur. Eywa Wood olarak ahşap ürünler sektörüne 2016 yılından bugüne binlerce çeşit ürün üreterek ürün yelpazemizi her geçen gün artırarak devam ediyoruz.

2020 yılının ilk çeyreğinde Ar-Ge çalışmalarına başladığımız Dionysos Sıcak Şarap Fıçısı’nın ilk tasarımını 2022 yılının ilk ayında kullanıma hazır hale getirdik ve patentini aldık. Sıcak şarap ve içecekler tüketen bütün tüketicilere zaman ve enerji tasarrufu sağlayacak bu yeni ürünümüzü tüm dünya ülkelerine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Geleneksel sıcak şarap yapımı yerine hem estetik hem de etkin bir makine olarak geliştirdiğimiz Dionysos sıcak şarap fıçısı ofis, kafe, otellerde; restaurant ve barlarda kullanılabilir aynı zamanda evlerinizde misafirlerinize farklı lezzetler sunabilmenizi sağlayacaktır. 

Şarabınızı  istenilen ısı ve litrede hazırlayabilecek, iç izolasyonu sayesinde çok soğuk hava şartlarında dahi ısı kaybını en aza indirerek enerji tasarrufu sağlayacaksınız.

Eywawood

Ahşap ve Fıçı Ürünler

Doğal ve teknolojik bir tasarım ile Dionysos Sıcak Şarap Makinesi ürettik. Eywa Wood olarak ahşap fıçılardan, fıçı masa, fıçı bar, fıçı şaraplık, fıçı ev gibi birçok ürün tasarlamaktayız.

Dionysos

Sıcak Şarap

Eywawood

Sıcak Şarap, Mulled Wine , Glühwein , Vin chaud , Gløgg , navegado , Глинтвейн - горячее вино , Vin brulè - vino caldo , Svařené víno - harke víno , Vinho Quente , Vino Caliente , Sıcak Şarap Makinesi, Sıcak Şarap Isıtıcısı, Dionysos Mulled Wine Machine , Dionysos mulled wine kettle